Phil Anselmo nagrywa ze Slayerem

0

Parę miesięcy temu Kerry King ze Slayera, pomimo zakończenia kariery zespołu, podpisał nowy kontrakt z firmą gitarową Dean. Oznajmił on, że “nie podpisali z nim kontraktu na darmo” sugerując jednocześnie, że będzie pracował nad nowym materiałem.

Jak się okazuje nowy projekt nabiera kształtów – King nagrywa podobno nowy album z kolegami ze Slayera (Bostaphem i Holtem) oraz Philem Anselmo na wokalu.

Plotka powstała, gdy Paul Bostaph opublikował zdjęcie na instagramie, które podpisał “Coś się gotuje z moim przyjacielem i jest wam to bardzo znane.” Perkusista Jason Bittner (m.in. Overkill i Shadows Fall) odpisał na to “Kerry, Gary i Anselmo dajcie spokój – wszyscy już o tym wiedzą!”

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!