O serwisie

Serwis Death Magnetic powstał po spontanicznej decyzji o stworzeniu jedynego w Polsce serwisu na temat nowej płyty zespołu Metallica. W założeniu, tematyka strony miała obejmować newsy i ciekawostki około-płytowe, jak również ogólne artykuły o zespole – jednak zawsze w nawiązaniu do Death Magnetic. DeathMagnetic.pl to jednak nie tylko źródło ciekawostek i newsów na temat zespołu Metallica oraz jego działań w studiu czy na trasach koncertowych. Przez kilka lat serwis rozrósł się do większych rozmiarów niż początkowo przypuszczano – w końcu nie samą Metalliką człowiek żyje…

Pierwotnie serwis posiadał dział Trash, w którym pokazywały się krótkie newsy ze świata ogólnie pojętej muzyki rockowej i metalowej. Jak sama nazwa wskazuje – był on traktowany z mniejszym priorytetem niż najbardziej znany zespół należący do Wielkiej Czwórki. Metallica to jednak tylko czworo ludzi – o ile oddani fani są w stanie, ku naszej radości, pisać o nich całe książki, tak w naturę dobrego serwisu internetowego wpisany jest rozwój.

I oto teraz, w marcu 2015 roku oddajemy w Wasze ręce nową odsłonę DeathMagnetic.pl Oprócz najświeższych wiadomości na temat Metalliki znajdziecie tutaj również stale uaktualnianą bazę recenzji, relacji, wywiadów a także spis zespołów, w których gracie Wy, czytelnicy, nazwany Garage Inc. Ten zabieg pozwoli i nam, i Wam na łatwiejszą komunikację oraz integrację, a także pozwoli Wam przeczytać nie tylko aktualne recenzje czy wywiady, ale też dowiedzieć się, co słychać w polskim undergroundzie.

Zawsze przyda się trochę pomocy – tak więc osoby chętne do pisania są zawsze mile widziane – nowi redaktorzy mogą liczyć na prywatne maile oraz dostęp do części administracyjnej w celu samodzielnego dodawania nowych wpisów. Podsyłanie przez Was ciekawych newsów, artykułów i fotografii to to, na co liczymy. Nie bójcie się korzystać z formularza kontaktowego – żadna sugestia czy też uwaga nie pozostanie bez odpowiedzi.

Do dzieła.