Zostań redaktorem serwisu

Jesteś młodym, kreatywnym człowiekiem? Masz lekkie pióro? Władasz językiem angielskim w stopniu zaawansowanym? Chcesz pracować się w ciekawym, dynamicznie rozwijającym się…

W porządku. Wystarczy tego bełkotu. Sprawa jest prosta – jeśli rzeczywiście fascynuje Cię muzyka, uwielbiasz o niej rozmawiać/pisać/dyskutować czy też po prostu czujesz, że chcesz publicznie podzielić się swoimi przemyśleniami – skontaktuj się z redakcją!

Tematyka DeathMagnetic.pl jest na tyle rozległa, że dla każdego kompetentnego redaktora znajdzie się odpowiednia ilość pracy wystarczająca do tego, by nie nudził się w naszych szeregach. Szeroka baza autorskich tekstów pisanych regularnie przez redaktorów witryny tylko czeka na jak najszybsze powiększenie swoich zasobów.

Jeśli widzisz się w którymś z istniejących działów – pisz. Jeśli masz pomysł na nową zakładkę, coś świeżego, słowem – petardę – pisz natychmiast. Newsy, a także wywiady wymagają często zaawansowanej znajomości języka angielskiego, więc naturalnie jest to mile widziane.

Wiecie już wszystko. Do boju!