Współpraca PR i reklama

Miło Cię widzieć!

Jesteśmy największym niezależnym polskim serwisem internetowym poświęconym muzyce rockowej i metalowej. Działamy już od 2008 roku! W tym czasie napisaliśmy całe mnóstwo newsów, zrecenzowaliśmy setki płyt, książek i koncertów, zrobiliśmy tysiące zdjęć i zorganizowaliśmy kilkadziesiąt fajnych akcji, o których było głośno nie tylko wśród fanów ciężkiej muzyki. Współpracowaliśmy też z wieloma markami, którym pomogliśmy w zrealizowaniu ich celów. Chcesz posłuchać dalej?

Dla firm
Naszą siłą są przede wszystkim szyte na miarę akcje specjalne, przygotowane wspólnie z Twoją marką. Nasi czytelnicy to osoby mocno związane z serwisem, odwiedzający go niemal codziennie. W skład szeroko zakrojonych działań mogą wchodzić autorskie teksty, reklama czy konkursy. Prężnie działamy na Facebooku czy Instagramie!
Agencje koncertowe
Jeśli pracujesz w agencji koncertowej, to bardzo możliwe, że już się poznaliśmy! Mimo to, nadal chętnie podejmujemy współpracę z agencjami koncertowymi i eventowymi. Jesteśmy w stanie skutecznie promować wydarzenia zwiększając tym samym zainteresowanie odbiorców. Nasi czytelnicy stanowią w zdecydowanej większości osoby zainteresowane koncertami i innymi wydarzeniami związanymi z muzyką.
Wytwórnie płytowe i managementy zespołów
Słuchamy nie tylko Metalliki! Chętnie wspomagamy ciekawe inicjatywy muzyczne, promujemy zespoły, oraz recenzujemy nowe wydawnictwa. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby dotrzeć ze swoją muzyką do większej ilości osób.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chętnie podzielimy się swoją wiedzą. Najprościej będzie, jeśli napiszesz do nas i maila. Dalej poprowadzimy Cię już za rękę! Do usłyszenia!

Napisz do nas!

 

Chcesz wiedzieć, co robiliśmy? Oto marki, które już z nami współpracowały: