Do składu 7. edycji Festiwalu “Uwolnić Muzykę” dołączają nowe formacje

0

W dniach 27-28 lipca w Środzie Śląskiej odbędzie się 7. edycja Festiwalu “Uwolnić Muzykę”, gdzie jako headliner zaprezentują się takie zespoły jak Kat & Roman Kostrzewski oraz Batushka. To oczywiście nie był koniec ogłoszeń i niedługo później potwierdzono m.in. obecność In Twilight’s Embrace, czy Doomas. Na dzień dzisiejszy skład wzbogacił się o kilka kolejnych kapel, znanych głównie w kręgach niezależnych, a mianowicie o dwie wrocławskie formacje – Deadpoint i Thar Ai, łódzkie Aether oraz kultową już Arkonę (tą polską)!  

Bilety są dostępne w kilku wariantach cenowych, a aktualnie można je nabyć w limitowanej puli (ważnej do 1 marca 2018) za pośrednictwem portalu Ticketpro (Empik, MediaMarkt, Saturn) oraz Ticketmaster w cenie 25/40 zł. Warto zauważyć, iż impreza po raz pierwszy w historii będzie biletowana! 

Przedsprzedaż od 15 listopada 2017 do 1 marca 2018:
Karnet – 40 zł
Bilet jednodniowy – 25 zł

Sprzedaż od 2 marca 2018 do 26 lipca 2018:
Karnet – 50 zł
Bilet jednodniowy – 30 zł

W dniu koncertu:
Karnet – 60 zł
Bilet jednodniowy – 40 zł

Przedstawiciele Festiwalu przewidzieli także możliwość noclegu dla uczestników na bezpłatnym polu namiotowym, o czym możecie przeczytać na ich Facebooku. Za oprawę graficzną wydarzenia, a także nowe logo odpowiedzialna jest Marta StawskaImpreza odbędzie się w Środzie Śląskiej – małej mieścinie leżącej nieopodal Wrocławia. 

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.