Festiwal Uwolnić Muzykę ogłasza kolejne kapele, które zaprezentują się w Środzie Śląskiej

0

7. edycja Festiwalu Uwolnić Muzykę zbliża się coraz większymi krokami. Choć wydarzenie odbędzie dopiero w dniach 27-28 lipca 2018 roku, organizatorzy już teraz zaczęli odsłaniać karty! Po pierwszych dużych ogłoszeniach, jakimi bez cienia wątpliwości były zapowiedzi Batushki i Kata & Romana Kostrzewskiego headlinerami imprezy, do składu dołączają In Twilight’s Embrace, Doomas, Rain of Sorrow oraz Cień! 

Będzie to świetna okazja, aby po raz kolejny usłyszeć oba zespoły, których tegoroczne trasy zapowiadają się na jedne z ciekawszych wydarzeń naszej rodzimej sceny! Zarówno trasa „I Pielgrzymka Polska”, jak i druga część trasy koncertowej kultowego KATa cieszą się dużym zainteresowaniem.

Organizatorzy wraz z nadchodzącą edycją zdecydowali, iż będzie po raz pierwszy w historii biletowana. Wejściówki do nabycia już od jutra za pośrednictwem platformy TicketPro (Saturn, Media Markt Empik), poniżej możecie się zapoznać z ich ceną: 

Przedsprzedaż od 15 listopada 2017 do 1 marca 2018:
Karnet – 40 zł
Bilet jednodniowy – 25 zł

Sprzedaż od 2 marca 2018 do 26 lipca 2018:
Karnet – 50 zł
Bilet jednodniowy – 30 zł

W dniu koncertu:
Karnet – 60 zł
Bilet jednodniowy – 40 zł

Przedstawiciele Festiwalu przewidzieli także możliwość noclegu dla uczestników na bezpłatnym polu namiotowym, o czym możecie przeczytać na ich Facebooku. Za oprawę graficzną wydarzenia, a także nowe logo odpowiedzialna jest Marta Stawska. Impreza odbędzie się w Środzie Śląskiej – małej mieścinie leżącej nieopodal Wrocławia. 

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.