Zbiórka charytatywna na Memoriale Dio – wesprzyj chorego syna byłego wokalisty Leash Eye

0

Heavy metal to nie tylko porywające, energetyczne koncerty, ale także fani, którzy niejednokrotnie okazywali wielkie serce i pomagali w akcjach charytatywnych. Wasza pomoc będzie potrzebna również podczas Memoriału Dio.

Będziemy zbierać na Antosia! – zapowiadają organizatorzy tegorocznego memoriału Ronniego Jamesa Dio. 18 maja w trakcie warszawskiego koncertu przeprowadzimy zbiórkę na leczenie siedmioletniego syna naszego kolegi – Sebastiana Pańczyka. Antoś choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA), a to wyjątkowo wredna choroba atakująca rdzeń kręgowy i skutkująca upośledzeniem najważniejszych mięśni – tłumaczy Sebastian, wokalista Scream Maker, który koordynuje imprezę.

Sam Sebastian Pańczyk także zaśpiewa na memoriale. To były wokalista warszawskiego zespołu Leash Eye.

Każdy kto jeszcze nie rozliczył się z fiskusem, może też wesprzeć Antosia przeznaczając 1 proc. swojego podatku. W formularzu PIT wpisać należy numer: KRS 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podać 11777 Pańczyk Antoni.

Podobną zbiórkę, tym razem na kolegę z klubu motocyklowego Tabun, urządzimy na memoriałowym koncercie w Olsztynie – dodaje Sebastian.

“King of Rock and Roll” odbędzie się już po raz 4. i obejmie aż 7 polskich miast. Oprócz muzyków Scream Maker w “podstawowym” składzie memoriału udzielać się będą także Patryk Makać (gitara, SteelFire), Jan Popławski (śpiew, The Kroach, SteelFire), Kasia Bieńkowska (śpiew, White Highway) oraz Mirek Skorupski (White Highway i Soundforged). Na koncertach w sumie wystąpi także ponad 20 gościnnych wokalistów i instrumentalistów!

18 Maja, Proxima, Warszawa

19 Maja, Graffiti, Lublin

20 Maja, Rock Klub Iron, Krosno

21 Maja, Zaścianek, Kraków

25 Maja, Nowy Andergrant, Olsztyn

26 Maja, Estrada Stage Bar, Bydgoszcz

27 Maja, Kwadratowa, Gdańsk

Przedsprzedaż biletów dostępna online na: http://screammaker.8merch.com/bilety

Udostępnij to

O autorze

"Ludzie myślą, że nigdy nie dorosnę. Ale nie mam wyjścia. Nie mam już 21 lat."