Oberschlesien i Adam Sztaba na dodatkowym koncercie przedpremierowym

0

Jeżeli jakimś cudem przegapiliście lub nie zdążyliście zarezerwować biletów na koncert Oberschlesien z Orkiestrą Symfoniczną Opery Śląskiej w Bytomiu pod batutą Adama Sztaby o którym niedawno pisaliśmy, to los się do Was uśmiechnął, bo zespół wraz z organizatorami niecodziennego gigu zdecydowali się na przedpremierowy pokaz swoich muzycznych umiejętności!

Powodem stojącym za ogłoszeniem dodatkowego terminu koncertu Adama Sztaby & Oberschlesien było ogromne zainteresowanie jego pierwotną edycją – bilety do Opery Śląskiej zostały wyprzedane zaledwie w 5 godzin od ich dystrybucji!

Więc jeżeli chcecie załapać się na niesamowite zderzenie dwóch muzycznych światów oraz przewinąć się na koncertówce DVD, która będzie rejestrowana podczas nadchodzącego wydarzenia, to rezerwujcie sobie czas 31.10.2015 na godzinę 16:30, bo właśnie wtedy odbędzie się prapremiera symfonicznego koncertu Oberschlesien i Adama Sztaby.

Jako że DeathMagnetic.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia, to razem z organizatorami i artystami chcielibyśmy Was gorąco zaprosić na to niepowtarzalne wydarzenie, którego żaden fan Oberschlesien, Adama Sztaby i po prostu dobrej muzyki nie może przegapić!

Oberschlesien i Adam Sztaba
Orkiestra Symfoniczna Opery Śląskiej

31.10.2015 r., Bytom, Opera Śląska
Bilety w sprzedaży wyłącznie w sieci ticketpro i na www.ticketpro.pl

Link do wydarzenia na facebooku oraz naszego kalendarza.

Przypomnijmy zatem naszą recenzję ostatniej płyty zespołu oraz wywiad z muzykami. Do zobaczenia na koncercie!

ADAM_SZTABA_OBERSCHLESIEN_przedpremiera

Udostępnij to

O autorze

materonin

Sierżant rezerwy, spawacz i wokalisto-basista kapeli Heat Affected Zone. Jestem wyznawcą Dio oraz zwolennikiem grania, słuchania, podnoszenia i picia ciężkich rzeczy. Żeruję w mosh pitcie i wciągam kofeinę. "Second sun is rising to eclipse the first" STAY HEAVY! \m/