Sos wokalisty The Offspring wchodzi na polski rynek. Posłuchaj wywiadu!

0

Dexter Holland, wokalista The Offspring, znany jest z grania ostrej muzyki, lecz nie każdy wie, że jest on także miłośnikiem ostrego jedzenia. Dexter przez 2 lata osobiście udoskonalał skład swojego ostrego sosu chili, który z powodzeniem udało mu się wprowadzić na rynek pod nazwą Gringo Bandito.

gringo-bandito-dexter

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej produktu:

Gringo Bandito powstało ponad dziesięć lat temu z inicjatywy Dextera Hollanda, wokalisty multi-platynowego zespołu punk rockowego The Offspring, bardziej jako hobby niż poważny biznes.

„Pomyślałem, że fajnie byłoby mieć ostry sos.” – mówi Holland. „Podarowałem pierwszą partię znajomym jako prezent świąteczny.” Reakcja na ten nowy ostry sos była tak entuzjastyczna, że Holland zdecydował się wystartować z komercyjną produkcją.

Początki sprzedaży były skromne, a ostry sos sprzedawany był tylko w ojczystej dla Dextera Południowej Kalifornii. „To od początku była koncepcja DIY (Zrób To Sam – przyp. red.), zdecydowanie.” – wyjaśnia Holland. „Zaczęło się niewinnie, ale szybko zaczęło rosnąć.”

Kilka lat i blisko milion butelek później, ostry sos Gringo Bandito zdobyło światową popularność i lojalnych konsumentów. „Nasz ostry sos bez wątpienia nie jest najbardziej znanym…” – kontynuuje Holland, „ale gdy choć raz go spróbujesz, na pewno się wciągniesz.”

Gringo Bandito jest obecnie sprzedawane w Australii, Japonii, Kanadzie, Finlandii, Niemczech, Belgii, na Węgrzech i od wybrzeża do wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Znalazło się w TOP 10 najwyżej ocenianych ostrych sosów rankingu Amazon.com spośród ponad 5 000 innych produktów.

Od 4 stycznia 2016 r. Gringo Bandito jest importowane i oficjalnie reprezentowane na rynku polskim. Poniżej możecie posłuchać wywiadu, którego Dexter udzielił na zeszłorocznym Czad Festiwalu.

UWAGA! Z okazji pojawienia się sosu Gringo Bandito w Polsce już wkrótce na naszej stronie ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody, w tym autograf samego Dextera Hollanda! Bądźcie czujni!

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!