Corruption: Zobacz wideo z tekstem do ‘Shades of Death’

0

Premiera najnowszego wydawnictwa Corruption zbliża się nieubłaganie, bowiem odbędzie się już 5 października! Nie oznacza to jednak, że aż tyle będzie trzeba czekać, by zapoznać się z nowymi dźwiękami weteranów polskiego stoner metalu – kapela opublikowała właśnie wideo z tekstem do utworu ‘Shades of Death’. Kawałek ten jest intrygujący chociażby z tego względu, iż tekst składa się z cytatów seryjnych morderców!

Materiał zostanie wydany własnym sumptem, a jego pre-order będzie można nabyć w zespołowym sklepiku na platformie NuPlays w postaci MP3, Digipak (limit 100 sztuk) oraz limitowaną edycję płyty CD z koszulką (50 sztuk). 

Na płycie znajdzie się 7 utworów:

01. Hatred
02. Righting My Wrongs
03. Shades Of Death
04. I Piss On Your Grave
05. Dead Shell Of A Human Existence
06. Burn From Within
07. Asterism Ursa Major

Dyskografię sandomierskiej formacji zamyka wydany w 2014 roku “Devil’s Share”. Materiał ten spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród fanów, jak i recenzentów. Od tego czasu w kapeli jednak wiele się zmieniło, chociażby skład, który aktualnie tworzą: Piotr “Anioł” Wącisz (gitara basowa, chórki), Łukasz “Chuck” Wolkiewicz (wokal), Piotr “Sooloo Jr” Solnica (gitara) oraz Łukasz “Icanraz” Sarnacki (perkusja).

Kilka mieliśmy temu mieliśmy przyjemność przeprowadzić wywiad z liderem grupy, wspomnianym Piotrem „Aniołem” Wąciszem (także Virgin Snatch), który m.in. zdradził czego możemy oczekiwać po nowych kawałkach:

Znaleźliśmy swój styl i się go trzymamy, oczywiście nie kurczowo. Cały czas wprowadzamy jakieś nowe elementy lub instrumenty np. banjo, harmonijkę ustną, drumlę, gitary akustyczne. Wszystko zamknięte jest w pewnych ramach, bo taka to stylistyka. Każdy z nas wie jaki riff pasuje do Corruption, a jaki zupełnie nie. Bardzo jestem ciekaw nowego materiału, nad którym własnie rozpoczęliśmy pracę w naszych domowych zaciszach. Zobaczymy, co z tych pomysłów się urodzi. Pierwsze próby już w styczniu 2017.

Corruption tuż po wydaniu krążka ruszy w trasę “Autumn Spleen”, a część koncertów zagra w towarzystwie przyjaciół z Proletaryat.

 • 13.10 – Lublin, Graffiti *
  14.10 – Stalowa Wola, Labirynt *
  20.10 – Bydgoszcz, Estrada Stage Bar *
  21.10 – Warszawa, Potok*
  27.10 – Sandomierz, Lapidarium*
  28.10 – Chorzów, Red&Black *
  02.11 – Poznań, U Bazyla *
  03.11 – Słubice, Prowincja *
  04.11 – Szczecin, K-4 (Szczeciński Loft Kultury) *
  10.11 – Rzeszów, Vinyl
  11.11 – Kraków, Apoteka Pub
  17.11 – Płock, Rock 69
  18.11 – Mińsk Mazowiecki, Sanatorium
  * – koncerty z Proletaryat
Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.