Ozzy Osbourne odwołuje koncerty w Ameryce Północnej

0

Ozzy Osbourne, który od kilku dni przebywa w szpitalu, zmuszony został do ostatecznego odwołania pozostałych koncertów w Ameryce Północnej.

6 października Ozzy trafił do szpitala w Los Angeles z powodu infekcji prawej dłoni, gdzie natychmiastowo przeszedł zabieg. Początkowo informowano o przeniesieniu tylko jednego koncertu, mającego odbyć się tego dnia w Mountain View w Kalifornii. Niestety infekcja okazała się o wiele poważniejsza, w wyniku czego Osbourne nie opuścił szpitala 9 października, jak wcześniej planowano. Książę Ciemności nadal przebywa w klinice, gdzie w najbliższych dniach prawdopodobnie będzie poddany kolejnej operacji. Nie będzie więc w stanie dokończyć amerykańskiej części trasy ‘No More Tours 2’.

W oficjalnym oświadczeniu Ozzy’ego możemy przeczytać:

Jestem zajebiście przygnębiony, że musimy odwołać te występy. Trasa szła świetnie, nie mogliśmy się doczekać tych ostatnich koncertów. Mamy nadzieję, że będziecie cierpliwi i zobaczymy się na tych koncertach w przyszłym roku.

Na 2019 rok zostały przeniesione występy w: Mountain View (6.10), Chula Vista (9.10), Los Angeles (11.10) i Las Vegas (13.10). Nowych dat jeszcze nie podano.

SHOWS IN MOUNTAIN VIEW, CA, CHULA VISTA, CA,LOS ANGELES, CA AND LAS VEGAS, NVTO BE RESCHEULDED IN 2019Rock and Roll…

Opublikowany przez Ozzy Osbourne Czwartek, 11 października 2018

W ramach europejskiej trasy ‘No More Tours 2’ Ozzy wystąpił w krakowskiej Tauron Arenie 26 czerwca 2018.

Udostępnij to

O autorze

Miłośnik Thrashu i klasycznego Heavy Metalu. Nie pogardzi także dobrym rockiem, a nawet lżejszymi brzmieniami. Fan Metalliki odkąd tylko sięga pamięcią. Absolutnie zakochany w „...And Justice for All" i prawdopodobnie największy na świecie fan Black Sabbath.