Black Sabbath planuje nowy album i pożegnalną trasę

0

Jak donosi Metal Hammer, Black Sabbath planuje nagrać jeszcze jeden album. Byłby to następca wydanego w 2013 roku ,,13″, który został nagrany z Rickiem Rubinem. Ozzy Osbourne, wokalista legendarnej brytyjskiej formacji, wyjawił niedawno:

Wszystkie doświadczenia związane z Sabbath w ostatnim czasie były wspaniałe. Wszyscy poznaliśmy nowych przyjaciół, niczego nie zjebaliśmy, każdy wiedział, że mamy coś do zrobienia i to zrobiliśmy. To była masa frajdy. Zamierzamy więc zrobić jeszcze jeden album i ostatnią trasę. Po tym, jak osiadł kurz po ostatniej trasie, zaczęliśmy dyskutować nad tym pomysłem, ponieważ cały czas nas o to pytano.

Powiedziałem do Sharon: “Co się dzieje? Jeśli nie ma już Sabbath, to chcę zająć się ponownie swoimi własnymi sprawami”, a ona przyszła i odpowiedziała: “Daj mi na to spojrzeć.” 3 tygodnie później po raz kolejny ją o to zapytałem, a ona na to: “Oh, ciągle i ciągle muszę o tym gadać…” Odparłem: “Sharon, nie mam już kurwa 21 lat, jeśli się na to zdecydujemy, to chcę to zrobić przed 70-tką.” Czas nie jest po naszej stronie! Tak więc Sharon wykonała rozmowę telefoniczną, po czym przyszła z powrotem i powiedziała: “Tak, wytwórnia chce kolejnego albumu.”
Mam nadzieję, że Rick Rubin zrobi to z nami ponownie.

Pomimo tego, że zespół nie ma gotowego materiału na ich 14. album studyjny, Ozzy przewiduje, że sesja nagraniowa rozpocznie się na początku 2015 roku:

To będzie raczej wcześniej, niż później. Oczywiście dużo zależy od stanu zdrowia Tony’ego, musi on przejść przez leczenie z powodu raka, ale zabierzemy się za to w przyszłym roku. Nie wiem, czy będziemy tworzyć w Anglii czy Los Angeles, ale polecę z tym na pierdolony księżyc, jeśli będę musiał!

Black Sabbath planuje nowy album i pożegnalną trasę

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.