Lars Ulrich o reakcji fanów na “Hardwired…To Self-Destruct”

0

Metallica w listopadzie ubiegłego roku wydała swój dziesiąty studyjny album, który pokrył się platyną. Płyta została dobrze przyjęta przez środowisko muzyczne oraz fanów. Reakcja tych drugich znacznie przewyższyła oczekiwania perkusisty, o czym opowiedział w wywiadzie dla ABC 2 News:

Zarówno starzy, jak i nowi fani zespołu przyjęli ten album w sposób, jakiego nikt z nas się nie spodziewał. Po raz pierwszy w naszej karierze ludzie byli tak stanowczy. Mówili: “Zagrajcie nowe utwory!”, “Zagrajcie więcej nowych utworów!”, “Dlaczego gracie tylko 4 nowe numery?!”. Właściwie mamy całkiem dobry stopień nowych utworów, które są grane pierwszy raz w Stanach.

Wielu fanów z pewnością chciałoby usłyszeć na żywo “Spit Out The Bone”. Niestety, jak na razie nie miało to jeszcze miejsca i póki co nie zapowiada się na to. W jednej z wypowiedzi Kirk Hammett tłumaczył, dlaczego nie grają tego utworu.

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.