Zapraszamy na mecz piłki nożnej Thermit vs Nocny Kochanek/Night Mistress!

0

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zakwalifikowała się do fazy grupowej Euro 2016, które odbędzie się we Francji. Myślicie, że to największe tegoroczne wydarzenie w tej dyscyplinie sportu? Jesteście w błędzie.

7 listopada o godzinie 12:00 odbędzie się mecz, który zapisze się na kartach historii i przez lata będzie przywoływany przez naszych ukochanych, polskich komentatorów, ze Szpakowskim na czele. W Bydgoszczy na przeciwko siebie staną zespoły Thermit i Nocny Kochanek/Night Mistress! Jak informują zespoły, ma być to “Plener Before Party” przed ich koncertem w bydgoskiej Estradzie, który zaplanowany jest na ten sam dzień.

Link do wydarzenia, na którym dowiecie się wkrótce więcej szczegółów meczu stulecia (w tym dokładnie miejsce rozgrywki) znajdziecie tutaj.

Jako patron medialny wydarzenia, gwarantujemy ze swojej strony niezapomniane widowisko i emocje do ostatnich minut gry. Wydaje się Wam, że metalowcy gardzą sportem i zajmują się głównie żłopaniem piwa? Wyprowadzimy Was z błędnego myślenia. Zresztą, popatrzcie na tych wysportowanych atletów – macie jeszcze jakieś pytania?

ThermitKochanek

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.