Steven Adler (ex Guns N’ Roses): “Ja i Izzy jesteśmy załamani, że nie bierzemy udziału w reaktywacji zespołu”

0

Według Stevena Adlera – byłego perkusisty Guns N’ Roses – zarówno on jak i Izzy Stradlin są załamani, że nie są częścią reaktywacji Guns N’ Roses.

Chociaż nie znalazł się w składzie, który rozpoczął trasę “Not In This Lifetime” w 2016 roku, Adler dołączył do Guns N’ Roses podczas kilku koncertów, w tym trzech na amerykańskiej części i jednego w Buenos Aires, grając na perkusji “Out Ta Get Me” i “My Michelle”.
Podczas promowania nadchodzącej trasy zespołu Adler’s Appetite, na której “Appetite For Destruction” zostanie zagrane w całości, perkusista wypowiedział się na łamach magazynu Hysteria:

Czymś, co uczyniło Guns N’ Roses tak wspaniałym jest to, że byliśmy magicznym zespołem, jak Led Zeppelin, Aerosmith lub Queen. Kiedy byliśmy razem, nic nie mogło się nie udać. Gdyby jedna osoba opuściła zespół i powstałoby “Appetite”, to nie byłoby już “Appetite”. Szkoda, bo podczas nagrywania demo na “Use Your Illusion”, powtarzaliśmy, że będzie lepsze niż “Appetite”, ale kiedy wyrzucili mnie z zespołu część magii zniknęła. To już inny zespół, zupełnie inny zespół.

Choć Adler nie jest członkiem reaktywowanego Guns N’ Roses, nadal uważa, że jest szansa, by ponownie połączyć się ze swoimi kolegami z zespołu.

Jeśli mnie chcą, znają mój numer – jestem gotów, by dać czasu. Moim celem było dokończenie tego, co zacząłem. Tak samo jest z Izzym. Też jest zrozpaczony faktem, że ta trójka zdecydowała się nas opuścić i zastąpić nas trzema obcymi kolesiami – kim są ci ludzie? To po prostu nie jest fajne. Kocham te piosenki, kocham te albumy, każdego dnia ćwiczę je w domu, bo je kocham i jestem z nich dumny. Jestem dumny z tego, co zrobiła nasza piątka – spełniliśmy nasze marzenia dokładnie tak, jak chcieliśmy.

Izzy Stradlin odrzucił pięciocyfrową sumę, którą zaoferowano mu za granie z Guns N’ Roses. Gitarzysta zakończył na twitterze spór, pisząc, że zespoł “nie chce dzielić zysków po równo.”

Udostępnij to

O autorze

Kiedy życie daje Ci lemoniadę, zrób z niej cytryny. Życie bardzo się zdziwi.