Sharon Osbourne zdradza datę premiery nowej płyty Ozzy’ego

0

Jak wiemy od pewnego czasu, Ozzy Osbourne nagrał nowy album z Andrew Wattem – producentem, a także muzykiem California Breed. Artyści poznali się podczas pracy nad kawałkiem Post Malone, w którym Ozzy gościnnie zaśpiewał.

Żona i menedżerka Ozzy’ego, Sharon, w rozmowie z SiriusXM wyjawiła plany wokalisty na najbliższy czas. ‘Książę ciemności’ wciąż dochodzi do siebie po poważnych problemach ze zdrowiem – infekcji, zapaleniu płuc oraz groźnym upadku ze schodów – ale czuje się już o wiele lepiej:

W tym roku mieliśmy bardzo, bardzo zły wypadek, ale dochodzi do siebie. Właśnie ukończył album, który ukaże się w styczniu. 

Oznacza to, że już za 2-3 miesiące będziemy mogli cieszyć się nową muzyką Ozzy’ego. Sharon ponadto opowiedziała o koncertowych planach męża. Zaplanowane koncerty mają zostać dokończone, a Ozzy’ego czeka być może seria koncertów w Las Vegas, gdzie mógłby dawać je w jednym miejscu bez ciągłego podróżowania:

Trasa jest zaplanowana. Ma jeszcze 1,5 roku koncertowania. Dzieciaki czekają z biletami od ponad roku. Wróci i wypełni swoje zobowiązania, zagra te koncerty. Nie odchodzi całkowicie na emeryturę, nie będzie już po prostu jeździł w długie trasy. Ale Las Vegas – jasne!

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!