Ozzy Osbourne: Szczegóły “Ordinary Man”. Posłuchaj utworu z Eltonem Johnem

0

Znamy już szczegóły pierwszej od 10 lat solowej płyty Ozzy’ego Osbourne’a. Album “Ordinary Man” ukaże się 21 lutego 2020 roku. Ukaże się on w wielu formatach – CD, deluxe CD softpack, czarny winyl, szary winyl deluxe, picture disc.

Każda edycja będzie zawierać 11 nowych piosenek. Album został nagrany w Los Angeles z Andrew Wattem, Duffem McKaganem i Chadem Smithem. Goście specjalni to Elton John, Post Malone, Slash i Tom Morello.

“W ‘Ordinary Man’ śpiewam linijkę ‘Nie chcę umrzeć zwykłym człowiekiem’ i tak chyba będzie” mówi Ozzy ze śmiechem.

Członek Rock and Roll Hall of Fame i zwycięzca Grammy Ozzy Osbourne ustalił datę wydania swojego albumu ORDINARY MAN na 21 lutego. Będący jego pierwszym solowym dziełem od prawie 10 lat album został poprzedzony dwoma singlami, #1 na rockowej liście ‘Under The Graveyard’, oraz ‘Straight to Hell’ ze Slashem z Guns N’ Roses.

“To była dobra zabawa, ale jest to inna rzecz od moich pozostałych albumów” mówi Ozzy. “Nagraliśmy go szybko, czego nie robiłem od pierwszej płyty Black Sabbath. To było inne, lecz mi się podobało.”

“Tak się ułożyło” mówi Ozzy wyjaśniając obecność gości na płycie. “Slash jest moim drogim przyjacielem, tak jak Elton. Kiedy pisałem ‘Ordinary Man’ przypominał mi on starą piosenkę Eltona i powiedziałem Sharon ‘Ciekawe czy by ją ze mną zaśpiewał?’ Spytaliśmy i uwaga, zgodził się, więc śpiewa w niej i gra na pianinie.”

Oto tytułowy utwór z “Ordinary Man” oraz dwa poprzednie, ‘Under The Graveyard’ i ‘Straight to Hell’, do których powstały już teledyski:

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!