Ozzy Osbourne: Listening party “Ordinary Man” również w Polsce

0

Już 21 lutego będzie miała miejsce premiera pierwszej od 10 lat płyty Ozzy’ego Osbourne’a “Ordinary Man”. Jest to oczywiście wielkie wydarzenie, które będzie hucznie obchodzone na całym świecie. Dzień przed premierą, czyli w czwartek 20 lutego w 50 miastach na całym świecie odbędą się specjalne imprezy. W Polsce będzie to Warszawa (JuniorInk Studio) oraz Wrocław (Zajawa Tattoo).

Dzień przed premierą (20 lutego) ORDINARY MAN (Epic Records) Ozzy’ego Osbourne’a, 50 miast na całym świecie będzie świętować największą światową sprzedaż tatuaży oraz słuchanie albumu w historii.

Fani, którzy przyjdą na wydarzenia 20 lutego – odbywające się równocześnie w 50 miastach na całym świecie – nie tylko będą mieli możliwość wysłuchania ORDINARY MAN przed premierą, ale także będą jednymi z pierwszych, którzy będą mogli wybierać z kolekcji ekskluzywnych tatuaży inspirowanych OZZYm.

Po więcej informacji i RSVP (zgłoszenie chęci przybycia) wejdźcie na https://tattoo.ozzy.com/ i obejrzyjcie wideo.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!