Ozzy i Sharon Osbourne rozstali się?!

0

Wygląda na to, że jedno z najsłynniejszych małżeństw rock and rolla właśnie dobiegło końca. Jak donoszą zagraniczne portale Ozzy Osbourne musiał wyprowadzić się z domu, który dzielił ze swoją żoną Sharon po prawie 34 latach małżeństwa. Związek tych dwojga od początku obfitował w skandale, a Ozzy w 1989 roku nawet próbował własnoręcznie udusić swoją małżonkę.

Tym razem podobno miarka się przebrała, gdy Sharon odkryła, że Ozzy ma romans z 45-letnią fryzjerką gwiazd. O poważnych problemach w związku Osbourne’ów mówiło się już parę lat temu, gdy Ozzy wrócił do alkoholowo-narkotykowego nałogu mniej więcej podczas prac nad ostatnim albumem Black Sabbath “13”. Wtedy również Sharon kazała mu się wyprowadzić, jednak kryzys został zażegnany.

Czy tym razem małżonkowie również się pogodzą? Ciężko byłoby sobie wyobrazić tych dwojga osobno, bo pomimo że fani nie przepadają za Sharon i zarzucają jej wiele (m.in. chciwość na pieniądze i rezygnację z usług Billa Warda w Sabbath), to jednak ona wyciągnęła Ozzy’ego z depresji po odejściu ze swojej macierzystej kapeli i pokierowała jego karierą od zera na sam szczyt.

Tak wygląda Michelle Pugh, z którą Ozzy został przyłapany na romansowaniu:

michelle-pugh1

Ozzy i Sharon podczas swojego ślubu na Hawajach w 1982 roku:

ozzysharon

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!