Metallica udostępnia teledysk do ‘Dream No More’!

0

Jak już wcześniej pisaliśmy, Metallica zamierza opublikować w sieci teledyski do wszystkich utworów z “Hardwired… To Self-Destruct”. Teraz wraz z nowym wideo dowiadujemy się, że wszystkie ukażą się jeszcze przed oficjalną premierą krążka!

Poniżej możecie zapoznać się z wideo do ‘Dream No More’. Do tej pory uprzednio ukazały się kolejno: ‘Hardwired’, ‘Moth Into Flame’ oraz ‘Atlas, Rise!’

Zapraszamy do ankiety, w której możecie głosować na najlepszy utwór i teledysk z “Hardwired…To Self-Destruct”!

Żeby być na bieżąco z udostępnianymi teledyskami zachęcamy do śledzenia oficjalnej strony Metalliki. macie tam bezpośredni dostęp do wszystkich utworów. Będą się pojawiały co kilka godzin, aby umilić nam oczekiwania na oficjalną premierę płyty, która odbędzie się już za 2 dni.

Jeśli pragniecie wspólnie z innymi fanami świętować te wydarzenie to zapraszamy was do jednego z dwóch Empików. Czekają tam na was projekcje koncertów zespołu, czy też możliwość kupna krążka zaraz po północy!

metallica-hardwired

Udostępnij to

O autorze

Dawid Marzęcki

Miłośnik wszelakich form metalu i jego pochodnych. Ze szczególnym naciskiem na to drugie, ponieważ poza lubianym przeze mnie blackiem, czy deathem zakochany jestem w wielu eksperymentalnych brzmieniach. Moje uznanie znajdują takie nurty jak stary, surowy industrial, djent w wykonaniu Meshuggah, a nawet odrobina elektroniki. Serwis pozwala mi zgłębiać wiedzę muzyczną i dzielić się nią z innymi.