Nowy model gitary Kirka Hammetta do kupienia. Ile kosztuje?

0

Kirk Hammett w ostatnich latach coraz bardziej odchodzi od klasycznej czerni na rzecz fantazyjnych dresów i połyskujących gitar. Jego outfity są coraz bardziej ekscentryczne i kolorowe. To samo tyczy się gitar, które Kirk zmienia równie chętnie, co James. Jednym z jego firmowych wioseł jest “Ouija”, czyli gitara z namalowaną tabliczką do wywoływania duchów. 

Firma ESP, na gitarach której grają członkowie Metalliki, postanowiła wypuścić kopię gitary Kirka do sprzedaży. Mieniący się instrument jest dostępny w dwóch kolorach – fioletowym oraz bordowym.

Oprócz gitary, która jest wyposażona m.in. w przetworniki EMG i rzeźbioną podstrunnicę, w zestawie znajduje się twardy pokrowiec i certyfikat z autografem Kirka. Każdy kolor jest limitowany jedynie do 30 sztuk. Cena gitary to 12,000 $.

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na stronie producenta tutaj.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!