James Hetfield o fanach: “To jest jak jedyna w swoim rodzaju rodzina”

0

Jak informowaliśmy wcześniej, Metallica pojawiła się w tym roku na imprezie sportów ekstremalnych X Games w Teksasie. Z tej okazji Hetfield udzielił wywiadu, w którym m. in. wspomina stare czasy i mówi o kontakcie z fanami podczas występów na żywo.

James zapytany o to, jak się czuje gdy otrzymuje na koncertach tak wielką dawkę energii od fanów odpowiada:

To jest jak jedyna w swoim rodzaju rodzina dla nas – zwłaszcza dla mnie. Kiedy jestem w stanie po prostu poprosić: “Hej, pomóżcie zaśpiewać tę część”, albo dam dupy, pomylę słowa, a oni zaśpiewają je za mnie. Stary, naprawdę możemy na nich liczyć. Nie patrzymy na te sprawy, jako na pomyłki. Nie ma pomyłek. Są tylko unikalne sposoby, aby to zrobić tego dnia. Wchodzimy i gramy. (…) Bo wiesz, nie jestem tam, aby zaimponować ludziom, jesteś tam tylko, żeby wygłosić co masz w sobie.

Całość wypowiedzi Jamesa poniżej.

Udostępnij to

O autorze

ogo

Jak mawiał Fryderyk Nietzsche "Życie bez muzyki byłoby pomyłką". W poznawaniu muzyki kieruję się zasadą - nie ograniczaj się. Szczególne miejsce w moim sercu jest zarezerwowane dla Metalliki i Anathemy, a definicją szczęścia są dla mnie ich koncerty. "Drink, fuck & 666" ~ Brüdny Skürwiel