James Hetfield: “Granie muzyki uratowało moje życie”

0

Frontman Metalliki udzielił wywiadu dla Road Recovery, który został podzielony na kilka części. W tym tygodniu pojawił się kolejny filmik na kanale organizacji, w którym James mówi o muzyce, jako darze i talencie dzięki któremu żyje.

 

Nie lubiłbyś mnie, jeśli znałbyś moją całą historię. Gdybyś wiedział, jakie okropne rzeczy zrobiłem. Muszę się z nimi uporać. Jest wiele ludzi, z którymi dzielę się moimi okropnymi historiami. [Odczuwam] skrajny wstyd za to. Niektóre z tych rzeczy mam po moich rodzicach i “zaniosłem” je dalej. Niektóre porzuciłem, a inne pociągnąłem sam. Wstyd jest dużą sprawą dla mnie.

Granie muzyki, uratowało moje życie. Ratuje je każdego dnia. Kiedy jestem zdolny do napisania riffu, czy tekstu, jest to sposób w jaki łączę się ze światem. Uważam, że dzieciaki, które mają dar pisania, malowania, rysowania, projektowania, rzemiośle w drewnie, lub w metalu, w jakimkolwiek innym rodzaju rzemiosła – one troszczą się o to.

 

Udostępnij to

O autorze

ogo

Jak mawiał Fryderyk Nietzsche "Życie bez muzyki byłoby pomyłką". W poznawaniu muzyki kieruję się zasadą - nie ograniczaj się. Szczególne miejsce w moim sercu jest zarezerwowane dla Metalliki i Anathemy, a definicją szczęścia są dla mnie ich koncerty. "Drink, fuck & 666" ~ Brüdny Skürwiel