Metallica otwiera “klub winylowy”

0

Jeżeli brakuje wam nowych wydawnictw Metalliki, zespół ma dla was propozycję. Na oficjalnej stronie pojawiła się informacja na temat nowego pomysłu, czyli Vinyl Club.

Jako wielcy fani muzyki, bardzo ekscytujące jest dla nas patrzenie na odrodzenie winyla i jak wiele radości sprawia nam kolekcjonowanie, wyszukiwanie i łączenie się z innymi fanami wykopującymi zaginione skarby. Ci z nas, którzy kochają wygląd, uczucie i dźwiękowe ciepło winyla są w naszym małym ekskluzywnym klubie i mając to na uwadze pomyśleliśmy, że fajnie byłoby zacząć naszą kolekcję od podstaw.

Subskrypcja Vinyl Club w 2020 roku przyniesie wam rzadkie wykonania, dema, surowe miksy i rarytasy wykonywane na żywo – kto wie, do czego jeszcze się dokopiemy! Oczywiście, będą to rzeczy, które do tej pory nigdy nie ukazały się na winylu.

Zapiszcie się przed wtorkiem 31 marca, by być częścią klubu inauguracyjnego!

Metallica Vinyl Club to rodzaj subskrypcji – płacąc 49,99$ można otrzymać cztery winylowe single rocznie. Cena wydaje się okazyjna, lecz problemem jest cena wysyłki. Przy wyborze jednej paczki, czyli wysyłce całości dopiero za rok, płaci się drugie niespełna 50$, a przy regularnej wysyłce najtańszy wariant to 115$. Jeżeli nie przeraża was ta cena, należy wykupić subskrypcję do końca marca.

Dodatkowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie Metalliki tutaj.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!