Metallica: Impreza promocyjna w Warszawie z okazji premiery „S&M2”

0
Po 20 latach od wydania legendarnego albumu „S&M”, zespół Metallica ponownie połączył siły z San Francisco Symphony! Wydawnictwo zawierające zapis koncertów „S&M2” trafi do sklepów 28 sierpnia 2020. Album będzie dostępny w kilku formatach, m.in.: 2CD, 4LP, DVD, Blu-ray oraz limitowanym boksie, którego cały nakład został wyprzedany jeszcze przed premierą!
Universal Music Polska, Antyradio, Empik, Hard Rock Cafe oraz fan klub Overkill.pl zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, podczas którego fani swojego „największego zespołu na świecie” będą mogli świętować premierę „S&M2”. W programie imprezy m.in. przedpremierowy pokaz koncertu „S&M2”, konkursy z nagrodami w postaci płyt i ekskluzywnych gadżetów oraz możliwość zakupu albumu na kilkanaście godzin przed oficjalnym startem sprzedaży w sklepach stacjonarnych. Wieczór uświetni kwartet smyczkowy z Filharmonii Futura, który zaprezentuje wybór największych przebojów Metalliki w wersji klasycznej.
Zaproszenia gwarantujące miejsca siedzące oraz udział w konkursach rozdawane są na antenie Antyradia oraz za pośrednictwem fan klubu Overkill.pl
Impreza rozpocznie się w czwartek 27 sierpnia o 21:00 i potrwa do ok. 1 w nocy. Osoby bez zaproszenia będą mogły obejrzeć koncert na ekranie w ogródku Hard Rock Cafe z możliwością zakupu płyty od godziny 00:00.

Pamiętajcie, że związku z obecną sytuacją:
• W wydarzeniu może uczestniczyć maksymalnie 150 osób.
• Często myjcie i dezynfekujcie ręce! Na terenie imprezy zapewniamy płyny dezynfekujące.
• Prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu (2m) na całym terenie, w kolejkach oraz korzystanie z maseczek podczas korzystania z części wspólnych i ciągów komunikacyjnych.
• Przestrzegamy bezwzględnie zasad pomiaru temperatury. Osoby z temperaturą powyżej 37,5 ° nie zostaną wpuszczone na salę, nawet jeśli będą miały zaproszenie.
• Bardzo prosimy o poddawanie się instrukcjom personelu.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!