Metallica: S&M2 w kinach już dziś. Znamy okładkę albumu!

0

Już dziś trafia do kin rejestracja koncertu Metalliki z orkiestrą symfoniczną! S&M2 zostało nagrane 20 lat po pierwszych koncertach z orkiestrą, które ukazały się pod tytułem S&M. Film zostanie pokazany w 96 krajach w 3698 kinach, w tym najbardziej wysuniętym na północ – norweskim Longyearbyen Kulturhus – i na południe – chilijskim Cine Star Punta Arenas.

W Polsce koncert pokażą sieci Cinema City i Multikino. W związku z dużym zainteresowaniem pojawił się dodatkowy termin – 15 października. Jeżeli nie udało Wam się zdobyć biletów na premierę, być może znajdziecie je jeszcze na drugą datę.

W internetowym sklepie Metalliki Met Store pojawiła się cała kolekcja związana z tym wydarzeniem. Do kupienia są koszulki, bluzy i kubki.

Rejestracja S&M2 ukaże się także w formie fizycznej. Metallica opublikowała właśnie okładkę nadchodzącego wydawnictwa, które ukaże się w lutym 2020! Więcej szczegółów wkrótce.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!