Metallica: Kolekcja zegarków i firmowe whisky

0

Wraz z uruchomieniem nowej strony Metallica.com, o której pisaliśmy wcześniej, Metallica zaskoczyła fanów czymś jeszcze. We współpracy z firmą Nixon powstała linia zegarków inspirowanych okładkami płyt zespołu. Tym samym w sklepie Metstore pojawiły się zegarki z grafikami nawiązującymi do m.in. “Kill’Em All”, “Master of Puppets” czy “Black Album”. Zegarki są dostępne w cenach od 125 $ aż do 700 $ za najdroższy, limitowany model “Sanitarium”. Wszystkie modele zobaczycie tutaj.

To jednak nie koniec atrakcji dla zamożnych fanów. Metallica, wzorem innych zespołów takich jak Motorhead, Slayer czy Rammstein, postanowiła zaprezentować własny alkohol. W ten sposób powstała Blackened Whiskey. Co ciekawe, każdej partii whisky towarzyszyć będzie inna playlista Metalliki. Obecnej o numerze 81 możecie posłuchać na Spotify tutaj. Napitek powstał we współpracy z mistrzem gorzelnictwa Davem Pickerellem. Butelka 0,75l jest dostępna do zamówienia w cenie 52$. Oficjalna strona trunku znajduje się pod tym adresem.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!