Nowa strona Metalliki rusza w poniedziałek

0

Z newslettera rozsyłanego subskrybentom oficjalnej strony Metalliki możemy dowiedzieć się, że już w poniedziałek pojawi się jej nowa wersja. Przez weekend wystąpią problemy z rejestracją, natomiast już w poniedziałek powrócą wszystkie funkcjonalności wraz z nowym wyglądem.

W poniedziałek dostarczymy wam zupełnie nową stronę! Będąc super podekscytowani nowymi sposobami ulepszenia Metallica.com, wiemy także, że zmiany mogą powodować pytania. Przeczytajcie więc wszystko co powinniście wiedzieć.

Co będzie się działo w dniach przed wprowadzeniem strony?

Nadając stronie ostatnie szlify, nie będziemy mogli akceptować nowych rejestracji członków, zmiany w waszych profilach i zamówień w sklepie. Ale nie bójcie się… wrócimy w poniedziałek 27 sierpnia.

Co muszę najpierw zrobić?

Pierwszym krokiem będzie zresetowanie hasła i potwierdzenie informacji w profilu. Upewnij się, że imię i nazwisko są prawidłowe – to ważne do konkursów!

W kolejnych tygodniach możesz otrzymywać także dodatkowe maile, które pomogą nam dowiedzieć się więcej o tobie i dzięki temu pomogą ulepszyć twoje doświadczenie z Metallica.com!

Czy status Piątego Członka wciąż będzie ważny?

Oczywiście! Czekamy na udostępnienie wam nowych korzyści z bycia Piątym Członkiem.

Jestem Legacy Member, czy to się zmieni?

Nie! Zachowasz swój status i właśnie pracujemy nad dodatkowymi sposobami uhonorowania twojej lojalności. I tak – wciąż będziesz miał dostęp do przedsprzedaży biletów!

Ok, więc co się zmieni?

Legacy Members otrzymają kod zniżkowy do Met Store (sklepu internetowego) cztery razy do roku. Oczywiście będziecie mogli także korzystać ze wszystkich innych zniżek w Met Store przez cały rok.

Opracowujemy także sposób dostarczenia ekskluzywnych treści. Wszyscy Fifth Members będą mieć dostęp do filmów z trasy koncertowej przed udostępnieniem ich szerszej publiczności. Ale nie martwcie się, wciąż będziemy wam dostarczać ekskluzywne treści, które będą tylko dla was i tak zostanie!

Parę działów, takich jak konkursy i kody przedsprzedażowe, nie będą gotowe na poniedziałek, ale szybko wrócą w przyszłym miesiącu lub dwóch, więc ci, którzy wybierają się na koncerty północnoamerykańskiej trasy wciąż będą mogli wziąć udział w losowaniu Meet & Greet.

Pracowaliśmy ciężko całe lato, by dostarczyć wam nową stronę i nie możemy się doczekać, aż ją zobaczycie!

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!