Lars Ulrich o dacie wydania nowego albumu Metalliki: “Nie wstrzymywałbym oddechu…

1

Jak wiemy, od dłuższego czasu Metallica pracuje nad nowym albumem. Muzycy co chwila zapewniają nas, że prace trwają we właściwym tempie, że wszystko toczy się zgodnie z planem. Wciąż brakuje jednak konkretów, dokładnych dat, zamiast tego dostajemy na przykład informacje o zgubionym i’Phonie Kirka
Lars Ulrich, gość programu “The Woody Show” postanowił udzielić fanom krótkiej porady, czego na pewno nie powinni robić, oczekując na nowe wydawnictwo. Zapytany o datę publikacji nowej płyty odpowiedział:

“Porównując z wiekiem Matki Ziemi, albo wszystkich ludzi zamieszkujących tę wspaniałą planetę – jesteśmy bardzo blisko. Nie wstrzymywałbym oddechu, ani nie rezygnowałbym z pójścia do toalety. Idziemy jednak do przodu.”

Trzeba przyznać, że Lars wybrnął z tego w iście filozoficznym stylu i nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na efekty pracy, która posuwa się wciąż do przodu, o czym zapewnił nas perkusista zespołu.
Ostatnia płyta, zatytułowana ,,Death Magnetic”, została wydana 7 lat temu, no ale jak mawia stary, znany cytat: “Jak kocha to poczeka…”

Wypowiedź Larsa możecie obejrzeć poniżej:

Udostępnij to

O autorze

Son Goku

Z zawodu kucharz, z zamiłowania muzyk, gitarzysta, kompozytor...Tą wspaniałą muzyką zaraziłem się od wujka, który całymi dniami puszczał mi Rammstain'a. Przez całe życie idę z przekonaniem, że wszystko jest możliwe! oraz, że "Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cno­ty."..- S. King