Metallica gra nowy utwór na żywo i publikuje trailer nowej płyty!

0

Wczoraj miał miejsce koncert Metalliki z okazji otwarcia U.S. Bank Stadium w Minneapolis. Jak informowaliśmy wcześniej, fani mogli posłuchać koncertu na żywo poprzez stream. Dziś audio z koncertu jest w całości dostępne na tej stronie.

Oprócz transmisji, Metallica przygotowała dla fanów głosowanie, w którym mogli oni wybrać utwór, który zostanie wykonany w Minneapolis. Decyzja miała zapaść pomiędzy 5 utworami: The Four Horsemen, Ride the Lightning, Leper Messiah, Harvester of Sorrow, Holier Than Thou. Ostatecznie fani wybrali Leper Messiah. O tym, jak rozłożyły się głosy, możecie przeczytać tutaj.

Przed koncertem członkowie Metalliki spotkali się ze swoimi fanami w sklepiku pop-up w Minneapolis. Zdjęcia i więcej szczegółów opublikowaliśmy w poprzednim poście.

Kolejną atrakcją wczorajszego koncertu było wykonanie na żywo nowego utworu “Hardwired” z nowej płyty zespołu, której premierę zapowiedziano na 18 listopada. Jak można zauważyć na nagraniu, to nie koniec niepokojących grafik.

Metallica opublikowała także trailer płyty “Hardwired…To Self-Destruct”, na którym możemy obejrzeć przekrój poprzez dyskografię zespołu od “Kill’Em All” aż do najnowszego albumu. Pod koniec możemy usłyszeć fragment innego utworu pochodzącego z nowej płyty. Montaż przykuwa uwagę, ale sposób przedstawienia okresu Load/Reload i St.Anger mówi wiele o nastawieniu zespołu do ówczesnej twórczości… Tak czy siak, warto obejrzeć i porównać!

Udostępnij to

O autorze

Aleksandra