In Flames wyda nowy album studyjny w marcu

0

Nowa płyta In Flames ukaże się 1 marca 2019 r. i wyda ją Nuclear Blast a w Ameryce Północnej Eleven Seven Music. Jej tytuł to „I, The Mask”. Przedsprzedaż rozpocznie się 11 stycznia.

Na „I, The Mask” znajdzie się 12 utworów. Producentem albumu jest Howard Benson (My Chemical Romance, Motörhead), który pracował z zespołem przy ostatnim krążku „Battles” z 2016 r. Miksami zajął się laureat nagrody Grammy, Chris Lord-Alge (Cheap Trick, Linkin Park) a masteringu dokonał zwycięzca nagrody Grammy, Ted Jensen (Pantera, Eagles, Guns N’ Roses).

Grafika albumu została stworzona przez artystę Blake’a Armstronga i przedstawia unikalną interpretację maskotki zespołu. Historia okładki zostanie ujawniona na płycie 1 marca, ponieważ wiąże się z każdą piosenką na „I, The Mask”.

Mówi wokalista, Anders Fridén:

Ten album jest dla nas wyjątkowy. Od czasu naszej ostatniej płyty „Battles” wystartowaliśmy z naszym własnym corocznym festiwalem w Szwecji i cały czas koncertowaliśmy, tworząc jeszcze silniejszą więź z naszymi fanami. Można powiedzieć, że była to duża część inspiracji na tę płytę. To była tak długa podróż, która wciąż trwa i jest kontynuowana. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to i za wsparcie, które nam to umożliwia. Nasz trzynasty album „I, The Mask” dedykujemy naszym fanom, dzięki którym możemy tworzyć muzykę i grać co wieczór. IN JESTERHEADS WE TRUST.

Lista utworów „I, The Mask”:

01. Voices
02. I, The Mask
03. Call My Name
04. I Am Above
05. Follow Me
06. (This is Our) House
07. We Will Remember
08. In This Life
09. Burn
10. Deep Inside
11. All The Pain
12. Stay With Me

Dwa premierowe utwory i okładka znajdują się poniżej.


Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/