Anders Fridén (In Flames): “Chcę trochę sprowokować naszych fanów”

0

Portal Sofa King Cool przeprowadził wywiad z wokalistą In Flames. Anders Fridén został w nim spytany o to czy powodem ciągłych zmian w ich stylu muzycznym są obecne trendy muzyczne:

Szczerze? Mało mnie, kurwa, obchodzi co się dzieje dookoła, ponieważ naprawdę to co robimy, robimy dla siebie. Oczywiście to wspaniałe, gdy ludzie kochają to co robimy, i że dzięki temu możemy jeździć po świecie i grać. Inaczej bylibyśmy zamknięci w piwnicy w naszym rodzinnym Gothenburgu. W In Flames zawsze chodziło o tworzenie dobrych melodii i cały czas staramy się to robić. Ale nie będziemy robić w kółko tego samego. Chcę trochę sprowokować naszych fanów. Chcę, żeby nie byli pewni co nowego usłyszą. Nadal gramy metal, ale w naszej wersji. Nie jest ona zła czy dobra – to wersja In Flames – tak myślimy o muzyce i tak ją czujemy. I nigdy nie jesteśmy świadomi tego w jakim kierunku idziemy. Naprawdę mamy w dupie to co się dzieje dookoła, trendy się zmieniają. Jeśli próbujesz śledzić to co jest obecnie modne, to się zdziwisz, bo trend minie gdy będziesz w środku niego. Więc jebać to. My po prostu robimy to co chcemy i mamy nadzieję, że ludzie to lubią.

Całość wywiadu możecie obejrzeć poniżej:

Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whisky oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.