Bullet For My Valentine: Jason Bowld zostaje oficjalnym perkusistą zespołu

0

Na początku 2016 roku Bullet For My Valentine ogłosił tymczasowe zastępstwo na miejscu perkusisty. Ówczesnego garowego grupy, Michaela “Moose’a” Thomasa, zastąpił Jason Bowld, występujący wcześniej w Pitchshifter i Axewound. Zastępstwo, mające trwać kilka miesięcy, przedłużyło się do dwóch lat, stąd ogłoszenie zespołu, z którego dowiadujemy się, że Bowld zostaje oficjalnym członkiem zespołu. Na Facebooku kapeli można przeczytać:

Jak wielu z was wie, Jason Bowld jest u nas na gorącym krześle od listopada 2015 i od tego czasu zagrał z nami każdy koncert, miażdżąc słuchaczy co wieczór. Jase w dużym stopniu przyczynił się do tego, że nasz ostatni cykl był dla nas udany i dostarczał nam dużo radości, począwszy od koncertów, a skończywszy na nagrywaniu “Don’t Need You” w zeszłym roku. W związku z tym, chcieliśmy powitać Jasona jako naszego stałego perkusistę. Od czasu zastąpienia Moose’a w 2015 roku, Jase stał się integralną częścią rodziny Bulletów, a nasi fani będą powaleni tym, co zostanie przez niego wniesione na nowy krążek.

Chcieliśmy podziękować przy okazji za wszystko, co Michael “Moose” Thomas włożył w Bulletów przez te wszystkie lata. Życzymy mu sukcesów w jego przyszłych przedsięwzięciach.

Krótko po pojawieniu się ogłoszenia na stronie Bullet For My Valentine, głos zabrał również sam Thomas, który opublikował krótki wpis na Twitterze. Muzyk zwrócił się do swoich fanów:

Gdy tylko będę mógł powiedzieć, co jest grane, będziecie pierwszymi, którzy się o tym dowiedzą. Kilka ostatnich lat było dla mnie dziwnych, ale chciałbym uściślić: NIE KOŃCZĘ Z GRĄ NA PERKUSJI ANI MUZYKĄ! Pracowałem ciężko nad czymś, co ogłoszę wkrótce.

Moose występował w Bullet For My Valentine od 1998 roku i nagrał z zespołem 5 albumów studyjnych, w tym ostatni, “Venom” z sierpnia 2015 roku. 

Oprócz ogłoszenia nowego, oficjalnego członka zespołu Walijczycy zdradzili również niedawno, że następny, szósty krążek studyjny ich kapeli jest już nagrany w 99 procentach i może się ukazać na początku 2018 roku. Przypominamy, że Bullet For My Valentine będzie można zobaczyć przed Ozzym Osbournem w trakcie przyszłorocznej edycji Impact Festival.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.