Brian Johnson przepyta Larsa Ulricha

0

Były wokalista AC/DC, Brian Johnson, który po odejściu z zespołu próbuje odnaleźć swoje miejsce, poprowadzi nowy program telewizyjny. “Życie w drodze Briana Johnsona” (Brian Johnson’s Life On The Road) będzie miał swoją premierę w telewizji Sky Arts już 28 kwietnia. W pierwszym odcinku Brian spotka się z innym słynnym wokalistą – Rogerem Daltreyem z The Who.

Jak możemy przeczytać na stronie:

Jedna z muzycznych ikon i najbardziej koncertowo zahartowanych wokalistów, Brian Johnson, pokazuje nam nowe spojrzenie na aspekty rockowego życia – występy na żywo, trasy koncertowe i życie w drodze.

Kolejne odcinki zapowiadają się równie interesująco, a już w drugim pojawi się perkusista Metalliki – Lars Ulrich! Oto cały rozkład jazdy:

28 kwietnia: Brian Johnson i Roger Daltrey
5 maja: Brian Johnson i Lars Ulrich
12 maja: Brian Johnson i Nick Mason
19 maja: Brian Johnson i Sting
26 maja: Brian Johnson i Joe Elliott
2 czerwca: Brian Johnson i Robert Plant

To nie pierwsza telewizyjna fucha Johnsona – wcześniej prowadził on program motoryzacyjny na kanale Discovery “Rock’n’rollowe auta z Brianem Johnsonem”. Przypomnijmy także, że to samochodowa pasja jest prawdopodobnie odpowiedzialna za uszkodzenie słuchu Briana i w konsekwencji jego kontrowersyjne odejście z AC/DC.

ulrichjohnson

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!