Dave Mustaine szczęśliwy po słowach wsparcia od Jamesa Hetfielda

0

Jak wiemy, w maju tego roku u Dave’a Mustaine zdiagnozowano raka gardła. Frontman Megadeth jest już po najbardziej intensywnej fazie leczenia i czuje się świetnie, a rokowania są bardzo dobre. W najnowszym wywiadzie dla Rolling Stone Mustaine zdradził, że otrzymał wiele słów wsparcia, w tym od Jamesa Hetfielda:

Wiele wsparcia przyszło od ludzi, których znałem, ale nie wiedziałem, że ich to obchodzi. Przede wszystkim, dostałem wiadomość od mojego starego brata, Jamesa Hetfielda, i byłem bardzo, bardzo szczęśliwy, że się odezwał. W przeciwieństwie do tego co mówią inni, i w przeciwieństwie do tego, co czasem sobie robimy, kocham Jamesa i wiem, że James też mnie kocha i zależy mu na mnie. Można to dostrzec w takich momentach prawdy, jak gdy powiedziałem światu, że jestem chory i moje życie jest zagrożone. Kto wtedy przy mnie stoi? James.

Dostałem również wiadomości od Ozzy’ego oraz Paula Stanleya. Było świetnie dostać ją od Ozzy’ego, od Paula Stanleya się nie spodziewałem. To było zajebiste, bo na początku, kiedy pojawił się Kiss, byłem tylko dzieckiem i ich pokochałem. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim. Nawet ludziom, którzy przechodzili ze mną ciężki czas przez moją niewyparzoną gębę i zachowanie, jestem wdzięczny, że pokazali, że im zależy. Jak to mówią, koniec końców mamy tylko siebie w tej szalonej metalowej wspólnocie.

James Hetfield sam również przechodzi ciężki okres – zaraz po zakończeniu europejskiej trasy i dwóch koncertach S&M2 udał się na odwyk i na razie zniknął z życia publicznego. Metallica musiała odwołać trasę po Australii.

Megadeth już w styczniu rusza w trasę po Europie u boku Five Finger Death Punch. Muzycy pojawią się również w Polsce, gdzie wystąpią na warszawskim Torwarze 20 lutego 2020 roku.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!