U Dave’a Mustaine zdiagnozowano raka gardła

0

Smutne wiadomości nadeszły do nas dziś zza oceanu. Dave Mustaine na swoim facebooku opublikował wpis, w którym oznajmia, że ma raka gardła. Na szczęście leczenie zostało już podjęte i ma 90% szans na wyzdrowienie.

Zdiagnozowano u mnie raka gardła. To coś, z czym trzeba się liczyć i stawić mu czoła – ale wcześniej mierzyłem się już z wieloma przeszkodami. Współpracuję ściśle z moimi lekarzami i opracowaliśmy plan leczenia, który ma 90% szans na sukces. Leczenie już się rozpoczęło.

Oznacza to niestety, że musimy odwołać większość koncertów w tym roku. Megacruise 2019 się odbędzie i zespół weźmie w niej udział w jakiejś formie. Wszystkie aktualizacje będą się pojawiać na megadeth.com, gdy tylko będziemy je znać. Megadeth pojawi się w trasie najwcześniej jak to tylko możliwe.

Tymczasem Kiko, David, Dirk i ja jesteśmy w studio, gdzie pracujemy nad następcą Dystopii – nie mogę się doczekać, aż wszyscy go usłyszą.

Jestem wdzięczny całemu mojemu zespołowi – rodzinie, doktorom, członkom zespołu, trenerom i wielu innym.

Będę was informował, co dalej.

Do zobaczenia wkrótce,
Dave Mustaine

Życzymy Ci zdrowia Dave i mamy nadzieję, że skopiesz dupę rakowi tak jak kopiesz nasze tyłki wspaniałą muzyką od 35 lat!

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!