Dave Mustaine liczy na jeszcze jeden koncert “Wielkiej Czwórki”

0

Od ostatniego koncertu w ramach “Big Four” minęło już 8 lat, ale temat ponownych wspólnych występów legend thrashu często powraca, ale nigdy nie może ujrzeć światła dziennego. Teraz wydaje się to jeszcze bardziej skomplikowane, ponieważ Slayer ogłosił w styczniu trasę pożegnalną, przez co metalowcy mają mało czasu.

Dave Mustaine, lider Megadeth, liczy na to, że zespoły zdążą razem zagrać chociaż raz, zanim Slayer odejdzie na emeryturę:

Myślę, że każdy by chciał to zobaczyć. Dzięki dużemu zainteresowaniu chłopaki postanowili przedłużyć trasę. Uważam, że zanim odejdą na emeryturę powinien się odbyć jeszcze jeden koncert w ramach “Big Four”. Zważając na to, że nasze korzenie sięgają Bay Area (San Francisco), twierdzę, że to właśnie tam powinniśmy zagrać. Los Angeles również wchodzi w grę.

W czerwcu wokalista zaprzeczył, aby jakkolwiek oskarżał Larsa Ulricha z Metalliki o brak koncertów “Wielkiej Czwórki“:

Nigdy nie powiedziałem, że to Lars stoi za brakiem koncertów “Wielkiej Czwórki”. Stwierdziłem wtedy, że wszystko komplikuje trasa pożegnana Slayera.

Przyjaźnimy się razem z Kerry’m Kingiem, wbrew opinii publicznej na ten temat. Tak samo przyjaźnię się z Tomem, Davem, Garym oraz z Jeffem, kiedy jeszcze żył.

Mam nadzieję, że Megadeth zagra jeszcze ze Slayerem, nawet jeżeli nie będzie to w ramach “Big Four”.

Udostępnij to

O autorze

Fanatyk tradycyjnego heavy metalu, muzyki progresywnej oraz melodeathu. Ponad wszystkie zespoły ceni Iron Maiden, Led Zeppelin oraz Metallikę.