Trasa „In Honor and Celebration: 50 Years 'O Doom Tour”, w ramach której projekt Zakka Wylde’a zawita do Polski, to prezentacja najważniejszych utworów zespołu Black Sabbath. Gitarzysta nie kryje swoich muzycznych inspiracji i pragnie, aby fani na całym świecie mogli doświadczyć potęgi brzmienia legendarnych Sabbathów!
Zespół zagra w warszawskim klubie Progresja już 11 lutego 2020 roku! W roli supportu wystąpi DJ Matt Stocks.
Metal Mind Productions zaprasza:
Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00
Ceny biletów: 150 zł przedsprzedaż / 170 zł w dniu koncertu
? Bilety w sprzedaży od 29 listopada (piątek) o 10:00 na stronach:
➡️ http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE)
➡️ Eventim.pl
➡️ ebilet.pl
➡️ Biletin
Zakk Sabbath to obok Black Label Society, Pride & Glory, współpracy z Ozzy’m Osbourne’m i kariery solowej, kolejny projekt legendarnego Zakka Wylde’a. Wirtuoz gitary składa hołd Black Sabbath i prezentuje w swoim koncertowym programie najważniejsze utwory kapeli. Fani usłyszą m.in. „War Pigs”, „N.I.B” czy „Snowblind”, które wykonane z należytym pietyzmem, sprawią, że czar najważniejszego zespołu metalowego powróci! Wspólne granie z Ozzym zbliżyło Zakka do muzyki Sabbath, a zdobyte doświadczenie powoduje, że utwory brzmią z pełną mocą!
Koncert w Warszawie nawiąże do 50. rocznicy wydania debiutanckiej płyty legendarnych muzyków z Birmingham. Fani będą mogli zakupić specjalnie przygotowane wydawnictwo – odtworzony przez Zakk Sabbath debiutancki album Black Sabbath, który został nagrany na taśmie analogowej w ciągu 24 godzin.
Skład Zakk Sabbath:
Zakk Wylde – gitara (Black Label Society, Ozzy Osbourne)
Blasko – gitara basowa (Ozzy Osbourne, Rob Zombie)
Joey Castillo – perkusja (Danzig, Queens Of The Stone Age)
W roli suportu zobaczymy DJa Matta Stocksa, który prowadzi swój autorski podcast „Life in the Stocks”. Jego gośćmi są muzycy, w tym Gene Simmons, Tom Morello czy Perry Farrell. Jako DJ grał na wielu brytyjskich festiwalach (m.in. Reading i Download).