Axl Rose w AC/DC? Są kolejne dowody!

0

Niedawno pisaliśmy o rzeczy, która wydawała się wręcz nieprawdopodobna – Axl Rose zastąpi Briana Johnsona w AC/DC. Teraz okazuje się, że to już właściwie pewne i wszyscy czekamy tylko na oficjalne potwierdzenie tej informacji.

Najnowsze zdjęcia w tej sprawie opublikował portal TMZ.com, któremu udało się zrobić zdjęcia Axlowi, a za nim członkom AC/DC wychodzącym ze studia. Cały zespół przebywa obecnie w Atlancie, gdzie trwają próby do wznowienia trasy koncertowej, którą AC/DC musieli przerwać ze względu na problemy ze słuchem Briana. Na pozostałych 10-ciu koncertach zastąpi go właśnie wokalista Guns N’ Roses.

axlac1

axlac2

Przypomnijmy również, że Guns N’ Roses opublikowali filmik, na którym podają plan letniej trasy koncertowej. Obejmie ona 21 amerykańskich miast.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!