Anthrax, Testament, Corrosion Of Conformity zagrają na Megacruise

0

Megadeth podkręca atmosferę związaną z ich przedsięwzięciem o nazwie Megacruise. Zespół zorganizuje rejs statkiem, podczas którego będą odbywały się koncerty. Do tej pory nie było do końca wiadomo, kto tam zagra. Ekipa Mustaine’a trzymała fanów metalu w napięciu, jednak to się zmieniło. Właśnie zostały potwierdzone nazwy grup, które wystąpią na imprezie.

Na chwilę obecną są to: Megadeth, Anthrax, Testament, Corrosion Of Conformity, DevilDriver, Metal Church, Doro, John 5 And The Creatures, Armored Saint, Bestaö Blancö i Metalachi.

The Norwegian Jewel – tak nazywa się statek – wypłynie 13 października 2019 r. z Los Angeles w Kalifornii i trafi do portów w San Diego (USA) i Ensenada (Meksyk), zanim wróci 18 października.

Oto informacja z oficjalnej strony Internetowej Megacruise:

To interaktywne doświadczenie dostarczy ci różnorodnych wydarzeń i aktywności, które postawią cię w samym ich centrum wraz z ikonami metalu, które stały się integralną częścią twojego życia.

Ostatnio Dave Mustaine opowiadał też o tym wydarzeniu i planach Megadeth na przyszłość, o czym pisaliśmy w tym miejscu.

Szykuje się niezła impreza na wodzie. Czekamy na dalsze informacje.

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/