Dave Mustaine potwierdza występ Armored Saint na Megacruise i zapowiada Kegadeth Festival

0

Ostatnio Megadeth narobił sporo szumu informacją o Megacruise. Zespół ma w planach rejs statkiem przy rozbrzmiewających wokół dźwiękach metalowej muzyki granej przez różne zespoły. Dave Mustaine w wywiadzie dla Full Metal Jackie zdradził kilka informacji dotyczących wspomnianego rejsu, jak i przyszłych przedsięwzięć.

Na temat Megacruise – który ma odbyć się w 2019 r. – wypowiada się tak:

Zacznie się w Long Beach, po czym popłyniemy do Cataliny, a potem do Meksyku i zawrócimy do San Diego. Myślę, że zatrzymamy się w San Diego. Moglibyśmy wrócić do Long Beach, jednak to raczej San Diego będzie miejscem, w którym zakończy się rejs. Mamy naprawdę wiele świetnych zespołów, których występy zaplanowaliśmy. Jednym z nich, czym jestem bardzo podekscytowany, jest Armored Saint. Zawsze byłem ich fanem. Oczywiście, nie są oni główną gwiazdą – jest kilka innych grup, które są nad nimi na afiszu – ale są tam. Bardzo lubię Armored Saint, lubię braci Sandoval i uwielbiam Joey’a (Verę). Myślę więc, że będzie świetnie. Tego właśnie chcieliśmy – czegoś, co sprawiłoby, że ludzie przestaliby myśleć: „Jak możemy odnieść większy sukces?” i „Jak zarobimy na tym więcej pieniędzy?”. A co powiesz na to, że traktujesz fanów z godnością i szacunkiem, dając im coś wartościowego za ich pieniądze?

Megadeth będzie też bardzo zajęty przez najbliższe miesiące i następny rok. Co takiego pochłonie uwagę, czas i energię zespołu? Mustaine kontynuuje:

Tak więc przejdę chronologicznie przez listę wszystkiego, co się obecnie dzieje. Pracujemy nad skończeniem muzyki na następny album Megadeth. Jestem też zajęty nowym zespołem, który jest pod opieką Thrashville (firma Mustaine’a), o nazwie Down To Ride. Dłubiemy przy ich muzyce. Oni wciąż próbują zdecydować się czy użyją tej nazwy, czy nie. Mamy też Megacruise. W planach jest również Kegadeth, czyli festiwal muzyki metalowej i piwa rzemieślniczego, który stworzyliśmy, bazując na piwie Tout Le Monde (marki Megadeth). W przyszłym roku mamy nadzieję wydać płytę. A już 27 października będziemy podbijać Dżakartę.

Udostępnij to

O autorze

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/