Legendy rocka i metalu: Zobacz ile mają lat wg nowej aplikacji

0

Niedawno w sieci pojawiła się nowa ekscytująca strona http://how-old.net, działająca na zasadzie aplikacji określającej wiek jedynie na podstawie zdjęcia. Brzmi ciekawie? Zobaczcie sami.

Wystarczy wrzucić swoje zdjęcie, poczekać chwilę i przekonać się na ile wyglądacie w oczach programu komputerowego. Sprawdźmy więc, jak aplikacja poradziła sobie ze znanymi nam gwiazdami!

METALLICA

Metallica-How-OldJak powszechnie wiadomo Kirk ma obecnie 52 lata, Lars i James 51, a Robert 50, także aplikacja w tym wypadku minęła się z prawdą. Twórcy strony nie mogą spać spokojnie, bowiem Lars zapewne już szykuje pozew.

OZZY OSBOURNE

ozzy-how-old-womanozzy-how-old-2W przypadku Ozzy’ego widoczny jest spory rozrzut wiekowy. Bowiem na pierwszym zdjęciu aplikacja widząc makijaż pomyliła się nawet co do płci, nie wspominając już o zbyt małej ilości wiosen. Natomiast na drugim nieco przesadziła, dając legendzie rocka aż 75 lat! Czyli o 9 lat za dużo.

IRON MAIDEN

iron-maiden-how-oldNico McBrain rzeczywiście nie wygląda zbyt młodo, ale na 77 to raczej sobie nie zasłużył! Aplikacja ponownie sporo przesadziła, postarzając perkusistę o 15 lat.

KORN

korn-how-oldJonathan Davis mógłby zapewne poczuć się urażony tym, że dodano mu 10 lat w stosunku do reszty kolegów, chociaż tutaj aplikacja nie pomyliła się – wokalista Korna ma 44 lata.

 SLAYER

slayer-how-oldTom Araya ma 53 lata, Kerry King 50. Aplikacja oszczędziła Toma dając mu zaledwie 49, jednak co do Kerry’ego już nie była tak łagodna i dorzuciła mu 9 lat. Bostaph, 51 letni perkusista jak widać na zdjęciu wygląda na młodszego.

MEGADETH

megadeth-how-oldDave natomiast dostał aż 60 lat! A więc aplikacja ponownie nie popisała się celnością, myląc się tym razem o 7 lat na niekorzyść Mustaine’a.

Podsumowując, nie da się nie zauważyć niskiej skuteczności nowej aplikacji, jednak dajmy jej jeszcze jedną szansę…. Zobaczmy ile lat dostanie Nergal.

adaś

No cóż….komentarz pozostawiam tym razem Wam samym.

Udostępnij to

O autorze

Son Goku

Z zawodu kucharz, z zamiłowania muzyk, gitarzysta, kompozytor...Tą wspaniałą muzyką zaraziłem się od wujka, który całymi dniami puszczał mi Rammstain'a. Przez całe życie idę z przekonaniem, że wszystko jest możliwe! oraz, że "Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cno­ty."..- S. King