Tim „Ripper” Owens: „Mój czas z Judas Priest został wymazany”

0

Tim „Ripper” Owens mówi, że ponownie nagra albumy, które stworzył z Judas Priest, ponieważ czas, który spędził w zespole, został „wymazany” z historii legendy heavy metalu. Wokalista z Ohio nagrał z Priest dwa albumy studyjne: „Jugulator” z 1997 r. i „Demolition” z 2001 r.

Po tym, jak jeden z fanów zwrócił uwagę Owensowi na Facebooku, że nakład winylowych wersji tych płyt z jego udziałem został wyczerpany i nie jest dostępny od wielu lat, Owens udostępnił ten post i odpowiedział:

Tak, wspaniale widzieć, że mój czas z Judas Priest został wymazany tak jak płyty CD ze mną i ja z ich przeszłości! Cóż, nie zapomniałem o mojej przeszłości i będę pracował nad ponownym nagraniem tych studyjnych płyt i wydaniem ich samemu! Dlaczego nie?

Yep Great to see my time in JP has erased and my CDs and ME from their past!!!!! Well I haven’t forgot my past and I…

Opublikowany przez Tim Ripper Owens "Official Page" Czwartek, 11 października 2018

Kilka godzin później na Twitterze inny fan napisał, że to wina wytwórni, a nie zespołu, że katalog Priest z Owensem został wyczerpany.

Tim odpisał:

Nie można ich kupić ani posłuchać w streamingu a oni nie są też w iTunes. Powiedziałem, że zostałem wymazany i tak jest. Możesz winić, kogo chcesz, ale oni nigdy nie zagrali ani jednego utworu z mojej epoki na żywo po moim odejściu i nie możesz winić za to wytwórni.

Do dyskusji włączył się też trzeci fan, kiedy zobaczył wcześniejsze posty, pisząc:

Szczerze mówiąc, Rob nie potrafi dosięgnąć wysokich dźwięków Tima.

Owens nie zgodził się:

On naprawdę potrafi. Rob śpiewa niesamowicie.

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/