Thunderwar ujawnia datę premiery nowego wydawnictwa

0

Dzisiejszego dnia blackened death metalowcy z Thunderwar i wytwórnia Lifeforce Records oficjalnie ogłosili rozpoczęcie współpracy. Jednocześnie, wraz z tym ogłoszeniem, padła data wydania zapowiadanego od pewnego czasu EP zespołu z Warszawy.

Najnowsze wydawnictwo Thunderwar, EPka zatytułowana “Wolfpack”, ukaże się 18 maja 2018 roku. Na fanpage’u wytwórni Lifeforce Records możemy przeczytać:

Gdy tylko zapoznacie się z utworami tej polskiej grupy, przypomną się wam legendarne dla metalu dni. Powołany do życia w Warszawie w 2012 roku, Thunderwar oddaje hołd takim zespołom jak Dissection, Bathory, Death, Obituary, Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu i… wielu innym! Blackened death metal starej szkoły, który prezentuje kwartet, ma w sobie to wszystko! Jednocześnie, klimatyczna i żwawa propozycja metalu spod znaku Thunderwar jest zaskakująca i inspirująca. Ci kolesie wiedzą, jak pisać i grać metalowe hymny.

Ostatnie wydawnictwo Thunderwar, album “Black Storm”, ukazał się pod koniec 2016 roku. We wrześniu 2017 roku zespół ogłosił z kolei rozstanie z wieloletnim perkusistą grupy, Vitem Argasińskim, którego za bębnami zastąpił Paweł „Pavulon” Jaroszewicz.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.