ThermiT udaje, że nagrywa debiutancką płytę

0

Muzycy poznańskiego zespołu ThermiT poszukują motywacji do nagrania swojej debiutanckiej płyty. W tym celu zorganizowali nawet wydarzenie na Facebooku. Czy kolejnym krokiem będzie akcja crowdfundingowa finansująca wydanie krążka? Zobaczymy. Póki co, dołączajcie do akcji na FB – znajdziecie tam mnóstwo żartów, a mało nudnych raportów ze studia. Według zamieszczonej tam daty, do wydania materiału zostało jeszcze:

Najprawdopodobniej muzykom do głowy uderzyła woda sodowa po wygraniu Antyfestu i występie na Impact Festival. Zdaje się, że wolą grać na masowych imprezach, jak Juwenalia w Poznaniu, zamiast na koncertach dla prawdziwych metalowców jak zbliżające się wielkimi krokami VII urodziny naszego serwisu.

Wygląda na to, że zanim ThermiT wyda debiutancki album, Peter z Vadera wygra finał miesiąca w teleturnieju Jaka to melodia?, Nergal zwycięży w Dancing With The Stars, a Roman Kostrzewski poprowadzi autorski program Roman szuka żony. W kuluarach padają nawet słowa, że prędzej Metallica oraz Tool nagrają razem split pt. “NAPIERDALAAĆ!” niż ThermiT pokaże światu swój debiut.

Jedynym wyjściem z tej tragicznej sytuacji jest opłacenie zaległych składek dla Loży lub odnowienie przyjaznych stosunków z naszą skromną redakcją.

Przeczytajcie jednak pełne kłamstw, oficjalne oświadczenie zespołu.

Tak! To się naprawdę dzieje! ThermiT “niebawem” wchodzi do studia żeby zarejestrować NAJBARDZIEJ OCZEKIWANĄ (przez nas) PŁYTĘ W HISTORII METALU!

Na tym wydarzeniu będziecie mogli na bieżąco śledzić nasze postępy (lub ich brak). Znajdzie się tutaj też sporo niepublikowanych nigdzie indziej materiałów dlatego warto dołączyć do wydarzenia. Koniecznie zapraszajcie znajomych! LETS DU YT TUGEDER!

Jedno możemy wam obiecać… Do 1 kwietnia 2022 roku NA PEWNO ZDĄŻYMY! (choć oczywiście postaramy się duuuuużo wcześniej).

NAPIERDALAAĆ!

P.S.
Pamiętamy, Michał Nowak i tak pierwszy dostaje płytę!

Póki co dowiedzieliśmy się, w jakim kierunku zmierzają upodobania wokalisty zespołu -Trzeszczola…

… oraz zobaczyliśmy nagranie fragmentu nowego utworu (z naciskiem na “fragmentu”):

Udostępnij to

O autorze

piotrek-665

Księżyc milczy piotrek665