Rob Trujillo (Metallica): „Szczerze mówiąc, nie słyszałem żadnych rozmów na temat Wielkiej Czwórki”

0

Koncerty Wielkiej Czwórki bez wątpienia były wielkim wydarzeniem zarówno dla zespołów, które brały udział w tej imprezie, jak i dla ich fanów. Co jakiś czas niektórzy muzycy z tych grup wspominają o tym, że świetnie byłoby to powtórzyć. Pojawiają się też przeróżnego rodzaju plotki o takiej możliwości.

Niedawno Rob Trujillo udzielił wywiadu dla „The Music”, podczas którego padło pytanie o to, czy pomysł Wielkiej Czwórki został porzucony ze względu na pożegnalną trasę Slayera.

Szczerze mówiąc, nie słyszałem żadnych rozmów na temat Wielkiej Czwórki. Kochamy Slayera – ja ich uwielbiam, to jeden z moich ulubionych zespołów. A Anthrax jest niesamowity. To było wspaniałe, co zrobiliśmy kilka lat temu. Jednak nie wiem nic o rozmowach na ten temat. Wciąż jesteśmy w środku naszej trasy. Nie jestem pewien, co robią inne zespoły. Wiem, że Slayer jest na swoim ostatnim tournée. Nie mam jednak pojęcia czy oni są gotowi, żeby to zrobić.

To dziwne pytanie, ponieważ nie rozmawiano ani nie dyskutowano o tym, albowiem wszyscy są teraz zajęci robieniem własnych rzeczy, więc nawet nie wiem, jak odpowiedzieć. Ale mogę rzec, że było to niesamowite doświadczenie i wszyscy świetnie się bawiliśmy.

W trakcie tego samego wywiadu muzyk został zapytany również o to, kiedy ukaże się nowy album Metalliki, o czym pisaliśmy wcześniej.

Rob Trujillo o nowym albumie Metalliki: „Ukaże się szybciej niż dwa poprzednie”

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/