Richie Faulkner potwierdza, że Glenn Tipton będzie zaangażowany w tworzenie następnej płyty Judas Priest

0

W wywiadzie dla Ultimate Guitar gitarzysta Judas Priest, Richie Faulkner, został zapytany, czy Glenn Tipton ma zamiar wziąć udział w procesie pisania utworów na kolejny album Judas Priest.

Gitarzysta tak odpowiedział na to pytanie:

Oczywiście. Glenn ma pewne fizyczne wyzwania związane z chorobą Parkinsona, jak wszyscy wiedzą, ale jeśli chodzi o pomysły i kreatywność Glenn nadal jest behemotem pod względem tego, co tworzy i co myśli, jak widzi muzykę, riffy i melodie. To naprawdę wyjątkowy muzyk/gitarzysta/autor tekstów. I myślę, że jest to jeden z czynników przyczyniających się do tego, że Judas Priest zawsze był jednym z tych wyjątkowych graczy w heavy metalu. Także Glenn jest bardzo zaangażowany w proces twórczy i bez wątpienia będzie zaangażowany w tworzenie następnej płyty.

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/