Overkill zakończył pracę nad nowym albumem

0

Zespół ma dobre wieści dla fanów thrash metalu. Gotowy jest już następca „The Grinding Wheel” z 2017 r. Jak widać, zespół nie zwalnia tempa. W zeszłym roku ukazała się wspomniana płyta studyjna, w tym roku koncertowa a na początek przyszłego roku zapowiadane jest nowe wydawnictwo.

W rozmowie z Trunk Nation basista Overkill, D.D. Verni, opowiedział o planach zespołu na najbliższe miesiące:

Właśnie skończyliśmy miksować nową płytę – została dopięta na ostatni guzik dwa dni temu. Właśnie dostałem końcową wersję, więc wszystko jest w tej kwestii zrobione. Obecnie pracujemy nad okładką. Nadal nie mamy tytułu – niedługo go wymyślimy – ale mamy wiele pomysłów krążących wokół. Nowe wydawnictwo ukaże się prawdopodobnie w lutym. Pierwszy tydzień marca spędzimy na trasie w Europie, a potem wracamy do Stanów. Teraz pracujemy nad tournée po USA. Także płyta pojawi się pod koniec lutego przyszłego roku, a następnie ponownie się usłyszymy; Overkill będzie dużo koncertował – festiwalowe sezony w Stanach i Europie, tam i z powrotem. Postaramy się trafić wszędzie.

Udostępnij to

O autorze

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/