Nowa płyta Queens of the Stone Age jeszcze w tym roku?

0

Czy mamy szansę usłyszeć nową muzykę od Queens of the Stone Age jeszcze w tym roku? Zdaniem Billy’ego Gibbonsa z ZZ Top jest to bardzo możliwe.

Podczas wywiadu na festiwalu Hellfest we Francji Gibbons zdradził, że miesiąc temu skończył nagrywanie z Joshem Homme. Według niego następca “Villains” jest już ukończony. Co ciekawe, za perkusją ma znów usiąść Dave Grohl:

Dopiero miesiąc temu nagrywałem z Queens of the Stone Age i Dave Grohl także brał w tym udział, postanowił zorganizować wielkiego grilla. To było interesujące zebranie. Spędziliśmy godzinę opowiadając sobie historie, wspaniałe historie wspominając tych uroczych chłopaków.

Rozmawiałem z Joshem wczoraj i byłem bardzo podekscytowany.

Pojechaliśmy na pustynię popracować nad paroma kawałkami i byłem na zewnątrz, gdy Josh wyszedł ze studia z jakimś pudełkiem wydającym dziwne dźwięki. Spytałem “Co to jest?”, a on odpowiedział “Nie wiem, właśnie to znalazłem”. Powiedziałem “Nie ruszaj tego, użyjemy go w piosence!” I tak się to zaczęło.

(Album) jest gotowy. Wydaje mi się, że powiedział, że chce go wydać na Halloween. Będzie dobry.

Billy Gibbons brał wcześniej udział w powstawaniu dwóch albumów QOTSA – “Lullabies to Paralyze” i “…Like Clockwork”.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!