Nick Mason (Pink Floyd) wystąpi w Polsce!

0

Znamy pierwsze szczegóły Summer Fog Festival organizowanego przez Kubica Production. Pierwszą gwiazdą imprezy jest zespół perkusisty Pink Floyd, czyli Nick Mason’s Saucerful of Secrets.

Saucerful of Secrets to grupa stworzona w 2018 roku przez Masona z tęsknoty za najwcześniejszymi brzmieniami Pink Floyd. Zespół gra utwory z pierwszych płyt Floydów, przede wszystkim z The Piper at the Gates of Dawn, czyli kultowego debiutu z Sydem Barrettem.

Bilety w cenie 279 PLN są dostępne tutaj.

Jak pisze organizator:

Nick Mason w powrocie do swoich psychodelicznych, muzycznych korzeni i jego niezwykły zespół Saucerful of Secrets będą główną artystyczną atrakcją Summer Fog Festival 2019! Przypominamy, że impreza odbędzie się 27 lipca na kortach warszawskiej Legii. Kolejne ogłoszenia już wkrótce. Bądźcie czujni i do zobaczenia!

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!